УКРАЇНА

04:06

23.05

Влада

Заява Саакашвілі про вербування українських найманців для Абхазії виявилася «неточною інтерпретацією»

0

Міністерство закордонних справ Грузії направило ноту українському зовнішньополітичному відомству з приводу висловлювання президента Грузії Михайла Саакашвілі про можливе вербування владою Аджарії найманців з України. У ноті висловлюється шкодування з приводу неточної інтерпретації у ЗМІ висловлювань вищої посадової особи Грузії, повідомляє “LIGA ONLINE”.

За словами керівника прес-служби МЗС України Маркіяна Лубківського, у ноті також повідомляється, що у своєму виступі президент Грузії керувався наявною на той момент інформацією стосовно можливої спроби вербування найманців у сусідніх країнах особами, зацікавленими в нагнітанні ситуації навколо Аджарії. При цьому малася на увазі лише географічна територія, а не можлива причетність до цих подій офіційної влади або громадян сусідніх країн.

МЗС Грузії також повідомило, що приймаються заходи для уточнення цієї інформації. Зовнішньополітичне відомство, виходячи з традицій взаємного співробітництва з Україною, обіцяє її інформувати, щоб не допустити подібних протиправних дій, а також запевняє, що метою заяви Президента Грузії не було заподіяння шкоди іміджеві України.

Також МЗС Грузії сподівається, що цей факт не буде мати негативних наслідків на добросусідські відносини з Україною.

24 березня 2004 року президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, що керівництво Аджарії веде переговори щодо запрошення найманців з України і Чечні для поповнення своїх збройних формувань.

Того ж дня віце-прем’єр уряду Чечні з роботи із силовими структурами Мовсар Хамідов повідомив, що уряд Чечні не має інформації про переговори керівництва Аджарії “щодо наймання чеченських бойовиків”. «Тим не менш якщо Абашидзе забере з Чечні всіх боєвиків, ми заперечувати не будемо», - сказав Хамідов.

Українське МЗС своєю чергою висловило обурення з приводу заяви Михайла Саакашвілі та попросило посольство Грузії в Україні роз’яснити ситуацію.

  Посилання за темою:  

» Новини: МЗС обурене заявами Саакашвілі про українських найманців

» Новини: Саакашвілі зачистив армію від генералів

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus