УКРАЇНА

14:39

27.05

Влада

Міністерство оборони звинуватили в тіньовій торгівлі житлом

0

Народний депутат, член групи «Солідарність» Віктор Король заявив, що твердження Міністерства оборони України про нібито ефективну роботу над покращенням соціального стану військовослужбовців є неправдивим. Про це повідомляє «LIGA ONLINE».

«Військовослужбовці, які звертаються до мене особисто, постійно наголошують на тому, що міністр оборони і його підлеглі декларують одне, а в житті відбувається зовсім інше,» – наголосив Віктор Король.

За словами народного депутата, у Київському гарнізоні нараховується більше семи тисяч військовослужбовців, яких «Міноборони намагається позбавити можливості отримати житло в Києві. Усе це може відбутися завдяки зміні підрядника». Як зазначає народний депутат, «чиновники цього відомства, переуклавши угоду з іншою будівельною компанією (трест «Південзахідтрансбуд), згодні одержати в Києві замість 1300 квартир, як передбачалося спочатку, всього близько 200. При цьому, відповідно до нової угоди, решта житла нібито передаватиметься військовим інших гарнізонів. Втім, прозорої процедури його передачі немає. А це означає, що все житло піде в тіньовий обіг через те, що проконтролювати або хоча б відстежити його розподіл буде неможливо. І таким чином військові Чернівецького гарнізону ніколи не довідаються, скільки квартир одержали військові Львівського або будь-якого іншого гарнізону», - зазначає Віктор Король.

У зв’язку з цим народний депутат звернувся з депутатським запитом до секретаря Ради національної безпеки та оборони України Володимира Радченка та голови Координаційного комітету з боротьби з корупцією і організованою злочинністю Тетяни Корнякової.

  Посилання за темою:  

» Новини: Міністерство оборони України не може знайти кілька сотень радянських ракет

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus