УКРАЇНА

12:48

20.05

Влада

Українці підтримують президента і уряд у справі Huta Czestochowa

0

Резонансні події, що відбуваються останнім часом навколо приватизації польського меткомбінату Huta Czestochowa, у якій бере участь корпорація ІСД, сприяли значному зростанню підтримки громадянством дій українського уряду і президента, повідомляє ForUm.

Так, соціологічне дослідження, проведене Центром дослідження суспільних процесів «Експерт» і компанією Taylor Nelson Sofres Ukraine у Києві і Донецьку щодо даної проблеми, показало, що дії української влади – уряду і президента, спрямовані на захист інтересів вітчизняних інвесторів у Польщі, підтримують 85% опитаних у Києві і 85,5% у Донецьку. Такого рівня підтримки дій влади до цього моменту фактично не було.

Нагадаємо, що наприкінці лютого міністр держмайна Польщі Збігнєв Каневський повідомив про вибір британсько-індійської LNM Group інвестором для Huta Czestochowa S.A, незважаючи на рішення конкурсної комісії, яка одноголосно проголосувала за пропозицію корпорації ІСД і рекомендувала урядові вибрати інвестором українську компанію. ІСД, у свою чергу, висловила протест з цього приводу і заявила про готовність відстоювати свої права в суді.

Раніше президент України Леонід Кучма доручив прем’єр-міністрові Віктору Януковичу розібратися в ситуації навколо приватизації меткомбінату Huta Сzеstосhоwа S.A. У свою чергу Віктор Янукович направив листа польському прем’єрові Лешеку Міллеру, у якому, зокрема, назвав дискримінаційним рішення про відмовлення корпорації ІСД у приватизації польського метпідприємства.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus