УКРАЇНА

04:36

27.05

Влада

Ющенко хоче, щоб до вересня ЄС визначився з європрагненнями України

0

Президент України Віктор Ющенко заявляє, що Україна хотіла б отримати статус асоційованого члена Євросоюза. Про це він сказав під час міжнародного форму «Європа - Україна», повідомили «proUA» у прес-службі глави держави.

«Нас найбільше влаштовував би статус асоційованого членства», - зауважив Ющенко, висловивши сподівання, що таке прагнення буде сприйнято країнами Євросоюзу і зафіксовано в майбутній угоді.

«Сподіваюся, до вересневого саміту Україна - ЄС ми знайдемо змістовне формулювання відповідним українським прагненням», - сказав Президент. Він аргументував євроустремління України спільними ціннісними позиціями, а також окремо зазначив, що ця політика не спрямована проти третьої сторони і не викликана політичною кон’юнктурою.

Крім того, Ющенко зазначив, що політична частина нової посиленої угоди з ЄС проходить більш важкі дискусії, ніж економічна, і причиною цього є здебільшого ситуація всередині самого Євросоюзу.

Також Глава держави нагадав, що Україна офіційно розпочала переговори з ЄС про створення зони вільної торгівлі після того, як здобула членство у СОТ.

Крім того, Президент заявив про вихід України на радикально новий етап відносин з ЄС: «Сьогодні ми знаходимося на радикально новому етапі відносин України з Європейським Союзом».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus