УКРАЇНА

05:59

25.05

Влада

Від Кравчука вимагають назвати імена продажних депутатів

0

Народний депутат України, перший заступник голови регламентного комітету ВР Василь Гаврилюк заявив, що «Леонід Кравчук має назвати імена продажних депутатів, щоб не кидати тінь на чесних». Про це говориться в розповсюдженій заяві депутата, повідомляє «Главред».

«25 березня 2004 року я і троє моїх колег вийшли з депутатської групи «Народовладдя» через незгоду з позицією групи щодо голосування по законопроекту про вибори народних депутатів», - говориться в заяві.

Як повідомлялося, Леонід Кравчук виступив з обвинуваченням на адресу депутатів, що за перехід до іншої фракції беруть 150 тисяч доларів і назвав це параноєю.

За словами Гаврилюка, «такий досвідчений парламентарій як Кравчук» має знати, про що говорить, і розуміти, як може бути сприйнято суспільством таку інформацію. На думку парламентарія, таке загальне звинувачення кидає тінь на тих народних депутатів, які виходять з фракцій або входять до фракції з принципової причини. Звертаючись безпосередньо до Кравчука, Гаврилюк запитує: «Інакше як Ви поясните, що фракція СДПУ(о), якою Ви керуєте, також збільшилася за ці два роки майже на 10 народних обранців? Невже і цих Ваших соратників стосується Ваше обвинувачення?», - сказано в заяві.

«Тому наполегливо прошу Вас, Леоніде Макаровичу, назвати відомі Вам імена продажних депутатів, щоб не кидати – свідомо чи несвідомо – тінь на чесних. Інакше складається враження, що ці слова вирвалися не в зваженого обережного політика, а в розсердженого активіста фракції СДПУ(о) та парламентської більшості», - зазначив Гаврилюк.

«Якщо ми будемо огульно підозрювати усіх, хто переходить, у нечесності і меркантильності, те це вже буде «параноя–2», - заявив депутат.

  Посилання за темою:  

» Новини: Кравчук – за заборону міжфракційних міграцій

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus