УКРАЇНА

07:22

22.05

Влада

Транспортники СНД обговорили питання формування єдиного транспортного простору Співдружності

0

Угода між виконкомом координаційно-транспортної наради (КТН) СНД і комітетом з транспорту і транзиту міжнародного конгресу промисловців і підприємців була підписана у четвер в Мінську за підсумками наради заступників міністерств транспорту країн СНД. Про це повідомив журналістам голова виконкому КТН СНД Євгеній Казанцев, пише «Інтерфакс-Україна».

Він відзначив, що в ході засідання було розглянуте велике коло питань, які стосуються всіх угод у сфері транспорту, ухвалених з 1991 року по сьогодні як по лінії СНД, так і по лінії комітету внутрішнього транспорту ООН. При цьому він уточнив, що наразі існує 54 міжнародні європейські угоди і 21 угода у сфері транспорту в рамках СНД.

Іншим важливим питанням, розглянутим на нараді, як повідомив Є.Казанцев, була підготовка проекту угоди між міжпарламентською асамблеєю країн Співдружності і КТН СНД. За його словами, зазначена угода передбачає участь представників міністерств транспорту у засіданнях міжпарламентської асамблеї СНД, на яких розглядаються законопроекти в галузі транспорту. Він також проінформував, що в ході наради обговорювалися питання розвитку транспортного коридору «Північ-Південь», який проходить через Росію і держави СНД, з виходом до Перської затоки, а також можливості з’єднання європейських коридорів з азіатськими транспортними коридорами.

«Стикування цих коридорів має бути завершене у найближчі два-три роки з визначенням найбільш вигідних, раціональних маршрутів», - сказав Є.Казанцев.

Крім цього, у ході наради представники транспортних відомств СНД розглянули питання, що стосуються угод у сфері автомобільного транспорту, зокрема програму розвитку транспортних послуг, яка розроблена і зараз знаходиться на узгодженні у голів урядів країн СНД.

На нараді в Мінську у четвер був обговорений порядок денний наради міністрів транспорту країн СНД, яка пройде у червні поточного року в Санкт-Петербурзі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus