УКРАЇНА

18:45

24.05

Влада

АМКУ проти підвищення тарифів на проїзд

0

Антимонопольний комітет України провів аналіз підстав для підвищення тарифів на перевезення пасажирів у громадському транспорті столиці, і свої висновки щодо цього питання направив Кабінету Міністрів України, передає «ІНФА».

У них, зокрема, сказано, що АМКУ виступає категорично проти будь-якого підняття тарифів до прийняття Держжитлокомунгоспом нової методики розрахунку вартості проїзду.

Антимонопольний комітет вважає, що говорити про розміри тарифів, про їхнє зростання або зниження можна лише після розробки відповідного порядку, за яким формується величина тарифів.

Голова АМКУ Олексій Костусєв з цього приводу сказав: «За елементарною логікою речей необхідно спочатку розробити формулу, за якою розраховують тариф, і тільки потім, уже на її підставі, визначити вартість проїзду. Навпаки відбуватися не може».

За словами Костусєва, методика, запропонована комунальниками, не витримує жодної критики. «Уже двічі ми повертали її на доробку, і будемо робити це доти, поки вона не набуде рис обґрунтованого, економічно і соціально зваженого нормативного акта» - зазначив він.

«Поквапних рішень тут бути не може, адже йдеться про життєві інтереси мільйонів мешканців столиці», - наголосив голова АМКУ.

  Посилання за темою:  

» Новини: Верховна Рада відмовилася заборонити підвищення тарифів на житлокомпослуги

» Новини: Київрада дала добро на підвищення ціни на проїзд

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus