УКРАЇНА

14:48

27.05

Влада

Грищенко відбув до Білорусі

0

Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко відбув до Мінська (Білорусь) для участі в засіданні Ради міністрів закордонних справ країн-учасниць СНД, що відбудеться в п’ятницю, 26 березня. Очікується, що в рамках участі в засіданні, Грищенко проведе серію двосторонніх зустрічей з міністрами закордонних справ СНД, повідомляють «Українські Новини».

Планують, що на засіданні міністри розглянуть положення про Місії спостерігачів від СНД на президентських і парламентських виборах, а також на референдумах у державах СНД. Передбачається також обговорення проекту угоди про спецпредставника (главу Місії) щодо запобігання і врегулювання конфліктів на територіях країн СНД.

Міністри розглянуть зміни до положення про тимчасову оперативну робочу групу СНД з врегулювання конфлікту в Абхазії (Грузія) і про командуючого Колективними силами з підтримки миру в зоні конфлікту в Абхазії.

Очікується, що міністри підпишуть у Мінську документ про реалізацію плану багаторівневих консультацій між міністерствами закордонних справ у рамках СНД на 2003 рік, про план на 2004 рік і про порядок підготовки і проведення таких консультацій.

Україна запропонувала розглянути тему підвищення ефективності діяльності органів СНД і проект заяви глав держав СНД у зв’язку з проголошенням 26 квітня Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф у країнах СНД.

Росія виступила з ініціативою винести на засідання тему координації позицій членів СНД із питань ядерного нерозповсюдження в контексті підготовки до конференції 2005 року за договором про нерозповсюдження ядерної зброї.

Росія пропонує також розглянути проект концепції створення Євразійської регіональної групи за зразком FATF.

Нагадаємо, Рада обрала Грищенка своїм главою у вересні 2003 року. Тоді ж міністри закордонних справ СНД домовилися провести засідання Ради 26 березня 2004 року в Мінську.

  Посилання за темою:  

» Новини: Міністри закордонних справ СНД зберуться в Мінську

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus