УКРАЇНА

03:19

22.05

Влада

Рахункова палата звинувачує Мінпраці та Держказначейство в неефективному нагляді за Фондом соцстрахування

0

Рахункова палата звинувачує Міністерство праці та соціальної політики і Державне казначейство в недостатній ефективності державного нагляду за діяльністю Фонду обов’язкового державного соціального страхування, а також недостатньо раціональному використанні його коштів. Про це говориться в повідомленні прес-служби Рахункової палати з посиланням на результати перевірки використання коштів Фонду.

Як повідомляють «Українські Новини», діюча система нагляду і контролю за діяльністю Фонду передбачає нагляд уповноважених представників держави (наглядова рада), відповідальність яких не визначено.

Крім цього, система нагляду за діяльністю Фонду припускає нагляд з боку Мінпраці тільки щодо контролю за дотриманням законів та інших нормативно-правових актів, які регулюють відносини в сфері страхування у разі безробіття.

Нагляд з боку Держказначейства здійснюється лише в сфері виконання основних показників кошторису фонду.

У повідомленні сказано, що під час аудиту також було виявлено недосконалість нормативно-правового забезпечення реалізації державної політики зайнятості, а також діяльності державної служби зайнятості, що обумовлює зниження ефективності дії механізму деяких аспектів соціального захисту населення, а також використання фінансових можливостей Фонду.

У повідомленні також говориться, що Рахункова палата проінформувала Верховну Раду стосовно результатів перевірки Фонду і направила відповідні пропозиції Кабінетові Міністрів.

Як повідомляло агентство, раніше Рахункова палата звинуватила Міністерство промислової політики в неефективному використанні 1,74 млн. гривень бюджетних коштів, наданих 2003 року в рамках реалізації Програми будівництва вітряних електростанцій.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus