УКРАЇНА

11:46

21.05

Влада

Рада кредиторів ДМЗ ім. Петровського підтримує пропозицію ІСД

0

Координаційна рада кредиторів Дніпропетровського металургійного заводу ім. Петровського, що поєднує понад 200 юридичних осіб, підтримує пропозицію корпорації «Індустріальний союз Донбасу» стати санатором підприємства. Про це повідомив голова коордради, керівник ТОВ «Росич» Володимир Рязанцев на прес-конференції в Дніпропетровську в четвер, передає «Інтерфакс-Україна».

У підготовленому до прес-конференції прес-релізі повідомляється, що існуючий комітет кредиторів, до якого входять представники ВАТ «Дніпрококс», ВАТ «Орджонікідзівський гірничо-збагачувальний комбінат», компаній «Технологія», «Енеко», «Астрал» і футбольного клубу «Дніпро», «реалізує політикові однієї групи акціонерів, підконтрольних групі «Приват».

У документі зазначається, що за останні два роки на підприємстві здійснюється політика фіктивного банкрутства. При цьому план його санації, що намагається затвердити група кредиторів ДМЗ, не враховує інтересів усіх кредиторів, трудового колективу і держави.

«По суті, план санації - це завершення процесу фіктивного банкрутства підприємства», - констатують в прес-релізі.

Згідно з даними коордради, з 2001 року дебіторська заборгованість ДМЗ ім. Петровського зросла у вісім разів, до 1 млрд. грн., кредиторська - у 2,5 разу, до 1,5 млрд. грн. При цьому тільки за 2003 рік кредиторська заборгованість зросла на 378 млн. грн., до 1342,6 млн. грн. При цьому більше половини існуючих заборгованостей є фіктивними, і ці борги накопичувалися керуючою компанією «Приват-Інтертрейдинг» (Дніпропетровськ) і групою дружніх офшорних компаній.

Відповідно до прес-релізу, коордрада торік представила у Міністерство економіки і з питань європейської інтеграції визначення господарського суду, у якому утримувалася вимога про проведення фінансової експертизи накопичених заборгованостей, однак дотепер результатами такої експертизи рада не володіє.

Нагадаємо, на ДМЗ ім. Петровського проводиться процедура банкрутства. Існуючий комітет кредиторів ДМЗ ім. Петровського на минулому тижні підтримав план санації підприємства, що передбачає продаж всіх об’єктів соцкультпобуту на суму 6 млн. грн. і проведення допемісії акцій на 645 млн. грн.

  Посилання за темою:  

» Новини: ІСД готовий стати санатором ДМЗ ім. Петровського

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus