УКРАЇНА

15:15

22.05

Влада

Кучма підписав план Україна - НАТО на 2004 рік

0

25 березня 2004 року Президент України Леонід Кучма підписав рішення Державної ради з питань європейської і євроатлантичної інтеграції України «Про затвердження Цільового плану Україна - НАТО на 2004 рік». Про це повідомляє прес-служба президента.

Щорічні цільові плани, передбачені Планом дій Україна - НАТО, що був ухвалений у листопаді 2002 року, є одним із головних інструментів практичного співробітництва України з Північноатлантичним альянсом.

Цільовим планом на 2004 рік передбачається здійснення конкретних заходів щодо забезпечення стабільного економічного зростання, дальшого зміцнення демократичних інститутів та розвитку громадянського суспільства, продовження реформування Збройних Сил України, поглиблення співробітництва України з державами-членами НАТО у різних сферах, повідомляє «Українська правда».

Заходи Цільового плану спрямовані на подальше утвердження в нашій державі європейських стандартів. Виконання цього документа має важливе значення для досягнення Україною цілей євроатлантичної інтеграції, говориться в повідомленні прес-служби.

  Посилання за темою:  

» Новини: Україна хоче провести засідання Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав

» Новини: Росія не задоволена тим, що Україна вирішила пустити до себе НАТО

» Новини: Україну не візьмуть до НАТО, якщо вона порушуватиме демократичні норми на виборах

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus