УКРАЇНА

05:14

22.05

Влада

КС відклав розгляд справи про політичні партії через відсутність авторів подання

0

Конституційний суд відклав розгляд справи про конституційність окремих положень закону про політичні партії через нез’явлення представників групи народних депутатів, які зробили це подання. Розгляд справи мав початися в четвер, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

З конституційним поданням стосовно конституційності положень закону про політичні партії, зокрема, що стосується створення, реєстрації партії, анулювання реєстраційного свідоцтва і фінансування, до КС звернулися 70 народних депутатів. Вони просять розглянути питання про відповідність Основному закону і визнати неконституційними частину першу статті 10, пункт 3 частини другої, частин п’ятої, шостої статті 11, статті 15, частини першої статті 17, статті 24, пункту 3 заключних положень закону «Про політичні партії в Україні».

Народні депутати вважають, що встановлені цими положеннями вимоги підтримання створення партії підписами не менше ніж 10 тис. громадян, сплати реєстраційного збору, реєстрації обласних, міських, районних організацій у більшості областей країни, анулювання реєстраційного свідоцтва, обмеження у фінансуванні порушують конституційне право громадян на свободу об’єднання в політичні партії.

  Посилання за темою:  

» Новини: Конституційний суд розгляне конституційність Закону «Про політичні партії в Україні»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus