УКРАЇНА

04:10

25.05

Влада

Держінспекція з контролю за цінами ініціює обмеження рентабельності послуг монополістів

0

Державна інспекція з контролю за цінами ініціює обмеження рівня рентабельності послуг, наданих монополістами. Про це журналістам сказав начальник інспекції Анатолій Козленко, повідомляють «Українські Новини».

«Ми працюємо разом з Антимонопольним комітетом. У нас є різні групи пропозицій, одна з них - обмежити рівень рентабельності для монополістів по послугах, які вони надають», - сказав він.

«Є окремі галузі, які, не маючи адміністративних обмежень, втрачають совість при визначенні ціни. Це в основному монополісти - житлово-комунальне господарство, трубопроводи, залізничний транспорт, зв’язок, пошта», - сказав Козленко.

Він завважив, що питання обмеження рентабельності мають вирішуватися законодавчо і це прерогатива Кабінету Міністрів.

Тим часом заступник міністра економіки Сергій Романюк сказав журналістам, що сьогодні рішення по ціноутворенню повинні прийматися колегіально з усіма зацікавленими учасниками ринку.

«Це має бути спільна, синхронізована робота. Якщо звертати увагу тільки на якусь одну складову (ціноутворення) можемо допустити певні диспаритети», - сказав він.

При цьому Романюк відзначив необхідність державного регулювання цін.

Як повідомляло агентство, на початку лютого прем’єр-міністр Віктор Янукович заявив про намір Кабміну посилити держрегулювання ціноутворення.

Для цього Кабмін планує створити міжгалузеву комісію з повноваженнями контролювати ціноутворення у промисловості, аграрно-промисловому комплексі і житлокомунгоспі.

Янукович також висловився за необхідність обмеження рентабельності посередників.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus