УКРАЇНА

11:38

23.05

Влада

Татари продовжують акцію протесту в Сімферополі

0

У центрі Сімферополя більше тисячі кримських татар вимагають звільнення Абдуллаєва, який був затриманий після бійки кримських татар і росіян у міському барі «Коттон-клуб». Як повідомляє «ІНФА», учасники акції тримають у руках національні прапори і гасла «Тримайтесь міцно разом за віру в Аллаха і не буде у вас розладу», «Бритоголовим фашистам - ні», «Геть фашистів з Криму» і «Свободу Абдуллаєву».

Про свій намір провести акцію протесту кримські татари заявили вчора після закінчення пікету біля будинку Головного управління МВС України в АРК. За неофіційними відомостями, у Сімферополь стягуються підрозділи внутрішніх військ, посилено патрулювання міста співробітниками МВС.

На інцидент відреагував Президент України, він доручив Генеральному прокурору Геннадію Васильєву, міністрові внутрішніх справ Миколі Білоконю, голові Служби безпеки Ігорю Смєшку терміново виїхати на місце події й особисто розслідувати її.

Прибулий на місце події Генпрокурор заявив, що головне сьогодні – з’ясувати, чи немає в зібраних матеріалах перекосів, пов’язаних з національним питанням. «Ці справи не повинні набувати національного забарвлення, адже закон в Україні має рівну силу для всіх, незалежно від національної приналежності», - наголосив Генеральний прокурор.

Тим часом прем’єр-міністр Кримської автономії Сергій Куніцин заявив, що російські ЗМІ намагаються розіграти «кримську карту», свідомо перебільшуючи етнічне напруження у Криму. Як повідомляє Інститут масової інформації, він звинуватив російськомовні видання півострова і ЗМІ Росії в упередженості: «Декому дуже хочеться розіграти «кримську карту», адже Крим залишається одним з міжетнічних районів, де існують дві великі віри - християнство і іслам».

Він також повідомив, що правоохоронні органи автономії порушили дві кримінальні справи за фактом подій, що трапилися в Сімферополі 23 березня. Перша кримінальна справа була відкрита за фактом побиття 19-літнього кримського татарина, який отримав ножове поранення. Друга - за фактом бійки в барі, внаслідок якої шестеро потерпілих з ножовими пораненнями перебувають в лікарні, двоє з них - у реанімації.

Центральний райвідділ міліції Сімферополя порушив кримінальну справу за фактом хуліганства і бійки в барі «Коттон-клуб» вночі 24 березня. Під час бійки постраждало 9 осіб. Для розслідування справи створена слідчо-оперативна група. Уже затримано близько 30 підозрюваних, яких утримують в Центральному райвідділі УМВС Сімферополя. Установлено, що як мінімум один із затриманих учасників масової бійки також брав участь у нападі на знімальні групи російського «Першого каналу» і українського телеканалу «Інтер» 5 березня в околицях Сімеїза.

  Посилання за темою:  

» Новини: Кримські татари пікетують будівлю ГУ МВС України в Криму, вимагаючи звільнити затриманих у результаті бійки в Сімферополі

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus