УКРАЇНА

05:10

22.05

Влада

30 березня відбудуться громадські слухання про виконання Програми діяльності Кабміну

0

30 березня в “Українському домі” відбудуться Всеукраїнські громадські слухання про виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України “Відкритість, дієвість, результативність” та Програми діяльності Кабінету Міністрів України “Послідовність. Ефективність. Відповідальність”, про це сьогодні повідомили в Управлінні зв’язків з громадськістю КМУ.

Перша частина слухань буде проводитися у вигляді засідань чотирьох секцій: Гуманітарна політика (керівник секції - віце-прем’єр міністр України Д.В.Табачник); Урядова політика в контексті розвитку громадянського суспільства (керівник секції – міністр Кабінету Міністрів України А.В. Толстоухов); Поглиблення ринкових економічних перетворень та регіональна політика (керівник секції – міністр економіки та з питань європейської інтеграції України М.І. Деркач) Соціальна політика – стратегічне завдання Уряду (керівник секції – міністр праці та соціальної політики М.М. Папієв).

Після роботи в секціях відбудеться завершальна частина заходу, на якій буде обговорено результати роботи в секціях та прийнято резолюцію Всеукраїнських громадських слухань.

  Посилання за темою:  

» Новини: Янукович пообіцяв прозорі звіти про хід виконання програми Уряду

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus