УКРАЇНА

03:13

24.05

Влада

Парламент почав розгляд закону про вибори народних депутатів

0

Верховна Рада ухвалила рішення розглянути у другому читанні проект закону про вибори народних депутатів. Як передає інформагентство «ІНФА», за відповідний проект постанови проголосували 266 народних депутатів. Документом передбачається скоротити термін ознайомлення парламентаріїв з поправками, внесеними в законопроект до другого читання. Нагадаємо, що народні депутати внесли близько тисячі поправок до закону.

Пропозиція прийняти даний проект постанови викликала бурхливе обговорення в сесійній залі. Проти прийняття даного документа виступили фракції «Наша Україна» і БЮТ. Член фракції «Наша Україна» Іван Заєць зауважив, що даний документ порушує регламент парламенту, відповідно до якого термін ознайомлення депутатів з поправками, внесеними до даного законопроекту для розгляду його в другому читанні, закінчується 7 квітня. Заєць наголосив, що у випадку прийняття даної постанови опозиція «змушена буде захищати демократію в парламенті».

Зі свого боку член фракції БЮТ Олександр Турчинов зазначив, що проект такої постанови і надалі позбавляє народних депутатів повноважень, а також ставить перед фактом, що парламентарії не можуть вносити зміни у будь-які законопроекти. Він наголосив, що цією постановою «руйнуються регламент, закони і Конституція України». Фракція БЮТ наполягає, щоб усі поправки до законопроекту про вибори народних депутатів, підготовленого до другого читання, були поставлені на голосування, сказав він.

Позафракційний народний депутат Василь Гаврилюк також закликав не підтримувати проект постанови, оскільки даний документ є «наругою над народними депутатами».

Тим часом Верховна Рада не підтримала постанову «Про неприйнятність проекту постанови Верховної Ради «Про розгляд у другому читанні проекту закону про вибори народних депутатів України», внесену членом фракції «Наша Україна» Юрієм Кармазіним. За прийняття цієї постанови проголосували тільки 134 народних депутати. У проекті постанові вказувалося на порушення прав народних депутатів виступати з законодавчою ініціативою в парламенті, брати участь у дебатах, ставити питання доповідачам, головуючому на засіданні, виступати з обґрунтуванням своїх пропозицій та за мотивами голосування, а також висловлювати своя думку стосовно кожного питання.

Зараз Верховна Рада приступила до постатейного розгляду законопроекту про вибори народних депутатів у другому читанні.

  Посилання за темою:  

» Новини: Мороз прогнозує, що закон про вибори буде прийнято за півтори години

» Новини: Куницин обурений, що в законі про вибори АРК прирівняли до сіл

» Новини: Завтра парламент розгляне законопроект про вибори народних депутатів

» Новини: В.Литвин поставить на голосування кожну з тисячі поправок до закону про вибори

» Новини: Більшість налаштована ухвалити закон про вибори народних депутатів у четвер

» Новини: Кучма підтримує закони про вибори

» Новини: Гавриш не виключає завтрашнього голосування по закону про вибори народних депутатів

» Новини: Верховна Рада розгляне закон про вибори народних депутатів 25 березня

» Новини: Парламент не розглядатиме завтра законопроект про вибори народних депутатів

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus