УКРАЇНА

07:11

22.05

Влада

Генпрокуратура посилить контроль над операціями з імпортним цукром-сирцем

0

Президент України Леонід Кучма доручив Генеральному прокуророві Геннадію Васильєву взяти під особистий контроль операції з цукром-сирцем, який імпортується на внутрішній ринок за давальницькими схемами. Про це повідомляє «Агро Перспектива».

Доручення було дано на підставі інформації, яку надала Державна митна служба. Ідеться про те, що компанії «Агромаркет», «Сервіс-Плюс», «Агроінвест» імпортували 2003 року 137 тисяч тонн цукру-сирцю, з яких вважалися експортованими 90 тисяч тонн білого цукру, але за межі території України білий цукор не вивозили. Зазначені компанії не сплатили до державного бюджету 243,7 млн. грн.

У лютому імпорт цукру-сирцю зменшився на 6%, або на 3,1 тисяч тонн до 48,7 тисяч тонн, у порівнянні з січнем. Усього в цьому сезоні імпорт цукру-сирцю становив 372,4 тисяч тонн проти 388,1 тисяч тонн за аналогічний період минулого сезону. За даними Державного комітету статистики, 2003 року імпорт цукру збільшився на 239%, або на 1 мільйон тонн – до 1,48 мільйона тонн, у порівнянні з 2002 роком за рахунок збільшення імпорту цукру-сирцю. Місткість внутрішнього ринку цукру складає 1,8–2 мільйони тонн на рік.

  Посилання за темою:  

» Новини: Верховна Рада захистила внутрішній ринок від імпортного цукру

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus