УКРАЇНА

03:16

17.01

Влада

Ющенко назвав бездарною політику Януковича у сфері енергозбереження

0

Президент Віктор Ющенко розцінює виконання держпрограми уряду щодо енергозбереження як абсолютно незадовільне та провальне. Про це він заявив, відкриваючи засідання всеукраїнської наради з проблем енергозбереження на підприємствах гірничо-металургійного комплексу, повідомили «proUA» у прес-службі глави держави.

«Жоден показник цієї програми сьогодні не виконаний», – заявив Ющенко. При цьому він підкреслив, що низьку ефективність у даному випадку продемонстрували і уряд, і місцева влада, і органи самоврядування. Дії влади вкотре виявили непослідовність і хаотичність, сказав Президент, назвавши політику уряду в сфері енергозбереження «бездарною».

«З першого січня наступного року ми повинні мати нову модерну політику у темі ефективного використання енергетичних ресурсів», – наголосив він.

За його словами, національне агентство з питань забезпечення ефективного використання енергоресурсів, міністерство промислової політики дотепер не впровадили систему вимог, яка «забезпечувала б жорстке дотримання нормативів енергозбереження».

«Існуючі державні програми щодо організації політики енергозбереження та енергоефективності потребують комплексних і системних змін», - наголосив Президент.

Він, зокрема, відзначив необхідність перегляду чинного законодавчого врегулювання цього питання. «З першого січня 2008 року вступає в дію ряд нових положень, додатків до закону щодо енергозбереження, але прикро, що уряд до сьогодні не розробив жодного інструменту для його впровадження», – сказав він.

Президент відзначив, що має намір запропонувати новому Кабміну розглянути питання енергоефективності та енергозбереження на своєму першому засіданні.

Говорячи про проблеми енергозбереження у вугільній галузі, Президент приділив особливу увагу аварії на шахті ім. О. Засядька. «На мільярди збільшуємо фінансування галузі, і мільярди ніякого ефекту ні з точки зору збереження людського життя, ні з точки зору приросту виробництва не приносять. Сьогодні ми маємо дати державну відповідь на те, чому це так відбувається, чому здавалося б, виробництво, яке мало б принести відповідь щодо нової політики безпеки у вугільній галузі, сьогодні приносить такі прикрощі мільйонам українців у всій країні», – сказав Ющенко.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus