УКРАЇНА

05:57

25.05

Влада

Куницин обурений, що в законі про вибори АРК прирівняли до сіл

0

Голова Ради Міністрів Автономної республіки Крим Сергій Куницин обурений тим фактом, що з автономією не порадилися перед прийняттям закону «Про вибори депутатів ВР АРК, місцевих рад і сільських, селищних і міських голів», передає «ІНФА».

«Ми не боїмося тільки пропорційної системи виборів, ми - противники того, як держава вчинила стосовно автономного утворення, яке має свою конституцію», - сказав Куницин, нагадавши, що права АРК внесено до Конституції України.

За його словами, навіть раніше, коли в парламенті були більш радикальні сили, з автономією радилися, а тепер Верховну Раду Криму прирівняли до органів місцевого самоврядування - селищних і сільських рад. «Ми з цим категорично не згідні. Крим не давав приводу державі засумніватися в тому, що він - у складі України і виконує закони України», – зазначив Куницин.

24 березня Верховна Рада АРК звернулася до Верховної Ради України з проханням виключити з ухваленого в першому читанні проекту Закону «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад і сільських, селищних і міських голів» положення, які стосуються виборів депутатів ВР АРК і ухвалити окремий Закон «Про вибори депутатів ВР АРК».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus