УКРАЇНА

06:00

25.05

Влада

«Наша Україна» домоглася скликання позачергової сесії Тернопільської облради

0

Тернопільська обласна рада ухвалила рішення про проведення позачергової сесії, на якій буде розглянуто питання про політичну ситуацію в області, яка склалася внаслідок податкового тиску на Тернопільську міську раду. Таке рішення було прийнято 23 березня на засіданні президії Тернопільської облради, повідомляє «LIGA ONLINE».

За словами голови фракції «Наша Україна» Володимира Болещука, який ініціював на засіданні президії розгляд цього питання, «було б дуже дивним, якби вищий представницький орган влади в області самоусунувся від процесів, які відбуваються в обласному центрі».

На думку депутата, у період, коли відбувається тотальний наступ на основи місцевого самоврядування і права територіальних громад, депутатський корпус обласної ради має бути на боці тих, чиї права порушують.

Голова Тернопільської організації УНП, народний депутат України Ярослав Джоджик, який також брав участь у засіданні, своєю чергою, зазначив, що «рішення президії свідчить про те, що на Тернопільщині склалася ситуація, коли будь-які дії влади викликають адекватну реакцію суспільства».

За його словами, навіть серед тих, хто не належить до опозиційних сил, починає переважати думка, що настав час покласти кінець політиці фіскального тиску на тих, хто займає чітку громадянську позицію. До такого висновку його підштовхнули результати голосування: з 12 присутніх членів президії тільки двоє були проти ухвалення рішення про скликання позачергової сесії, тоді як «Наша Україна» не має більшості в цьому колегіальному органі.

Нагадаємо, що на початку березня співробітниками податкових органів порушено кримінальну справу стосовно посадових осіб міської ради за фактом несплати ПДВ з угод купівлі-продажу й оренди земельних ділянок.

  Посилання за темою:  

» Новини: Західна Україна буде протистояти тиску з боку податкових органів

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus