УКРАЇНА

03:07

17.01

Влада

«Київводоканал» боротиметься з пральними порошками

0

Сьогодні, 31 жовтня, на двох пунктах очищення Бортницької станції аерації (БСА) відбувся запуск нової технологічної схеми нітрифікації-денітрифікації та біологічного видалення фосфору з каналізаційних зливів м. Києва. Про це повідомляє прес-служба Киевводоканал

Як повідомив в.о. голови правління ВАТ АК «Київводоканал» Ярослав Філатов реалізація цього проекту стала можливою завдяки тісній співпраці з датською компанією Per Aarself A/S, котра безоплатно надала технологію та устаткування загальною вартістю до 7 млн грн. КВК у свою чергу виділив свої ресурси для якнайшвидшого впровадження цієї лінії очищення на БСА.

За словами Філатова, саме «фосфорна загроза» екології Дніпра, що швидко зростає, змусила підприємство шукати способи вирішення цієї проблеми.

«Відповідно до проекту БСА, який розроблявся у 60-ті роки минулого сторіччя, і нормативів, котрі діяли тоді, станція на очищення стоків від біогенних елементів не розраховувалося», - сказав Філатов. «А в останні роки концентрація таких сполук у київських стоках багаторазово збільшилася і найближчим часом могла б завдати серйозної шкоди ріці, воду з якої споживають 2/3 жителів України», - додав він.

На даний момент датська технологія працюватиме на 2 аеротенках (очисних спорудженнях), а з нового року - ще на двох. Усього на БСА функціонує 18 аеротенків.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus