УКРАЇНА

18:22

07.12

матеріали по темі:

Влада

Українські партнери Саддама Хусейна

0

Незалежна іракська газета «Al-Mada» підтвердила нещодавню інформацію телеканалу АВС про те, що в період з кінця 1997 року по березень 2003 року в рамках програми ООН «Нафта в обмін на продовольство» низка українських політичних партій отримала вигідні нафтові контракти і концесії на розробку нафтових родовищ неподалік Басри, повідомляє «MIGnews.com».

Ці контракти були отримані в обмін на політичну підтримку режиму Саддама Хусейна. За твердженням журналістів «Україна кримінальна», існує контракт, за яким трьом українським партіям лівого спрямування і компанії «FTD» режим Хусейна передав 12 мільйонів барелів нафти. В перекладі з арабської, список партій є таким: Комуністична партія, Соціалістична партія і партія «Соціал-демократичний союз».

Але справжню сенсацію відкрив соціаліст Василь Цушко. Журналістам «КК» він підтвердив, що «на прохання товаришів-комуністів, колег-депутатів» підписав якийсь лист на адресу Хусейна, але, нібито, подробиць цього листа не знав. І додав: мовляв, більше не буду!

Тепер залишається лише чекати – або буде остаточно доведено, що українські ліві будують свою партійну роботу на нафтодоларах Саддама, або розгориться ще один скандал.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus