УКРАЇНА

06:36

27.05

Влада

Одеська опозиція проведе Народне віче

0

Лідери опозиційних сил Одещини мають наміри провести 27 березня загальноміське Народне віче. Про це представники «Нашої України», «Батьківщини» і Комуністичної партії України заявили на прес-конференції у вівторок, 23 березня, в Одесі, передає LIGA ONLINE.

Учасники прес-конференції зазначили, що сьогодні в Одесі склалася катастрофічна соціальна обстановка. Головною причиною соціальних і побутових проблем одеситів опозиція вважає непрофесійне керівництво міського голови Руслана Боделана і його команди.

Представники опозиції наголосили, що 27 березня в Одесі відбудеться не політична акція, а Народне віче. «Його мета – донести до влади міста спільний і незалежний від політичної орієнтації протест одеситів проти всього, що робиться руками Боделана і його команди в житлово-комунальній сфері міста. Останній приклад такого антинародного керівництва – необґрунтоване підвищення цін на житлово-комунальні послуги, заплановане на 1 квітня 2004 року», - сказано на прес-конференції.

Ініціатори Народного віча також повідомили, що на 25 березня призначено підготовчу акцію «Зона, вільна від боделанівських тарифів», у рамках якої відбудеться ряд вуличних акцій у всіх районах міста для інформування одеситів про заплановане загальноміське віче. Також повідомлялося про те, що у вічі виявили бажання взяти участь деякі небайдужі до проблем одеситів депутати Одеської міськради і Верховної Ради України.

На прес-конференції була поширена заява Одеського міського штабу блоку «Наша Україна» щодо запланованого підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги в Одесі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus