УКРАЇНА

14:58

20.05

Влада

Змінено правила оформлення виїзних документів за кордон

0

Уряд України затвердив зміни до правил оформлення виїзних документів за кордон. Зокрема, нововведення передбачають можливість отримання другого паспорта для громадян, котрі в зв’язку з роботою часто перебувають за межами країни, передає «Інтерфакс-Україна».

Як повідомив заступник міністра внутрішніх справ Михайло Корнієнко, зміни також припускають обов’язкову видачу закордонних паспортів дітям, які виїжджають на постійне місце проживання за кордон.

За словами Корнієнка, серед нововведень також обов’язкове надання ідентифікаційного коду платника податків в органи, а для громадян, що виїжджають на постійне місце проживання - довідки про сплату податків.

Внесено ще одну зміну – довідка про судимості, що як і раніше залишається в переліку документів, необхідних для одержання виїзних документів за кордон, буде тепер оформлятися там само, де і виїзні документи, повідомив М.Корнієнко.

До останнього часу такі довідки видавили управління оперативної інформації при регіональних управліннях Міністерства внутрішніх справ.

Заступ. міністра наголосив, що чинні сьогодні паспорти будуть дійсні до закінчення зазначеного в них терміну. За його словами, минулого року було видано 730 тис. закордонних паспортів і 80 тис. інших документів на виїзд, а в цілому в Україні видано близько 5,75 млн. закордонних паспортів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus