УКРАЇНА

03:14

17.01

Влада

Співробітники «Альфи» вивчатимуть бойовий гопак

0

Бойове мистецтво, що об’єдную ударну і кидкову техніку з пластикою танцю, мають намір вивчити співробітники спецпідрозділу «Альфа» Служби безпеки України.

Про це газету Сегодня повідомив начальник Центру спецоперацій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства і співробітників правоохоронних органів СБУ Сергій Чалий.

«Ми нічим не гірші за японських чи китайських спецназівців, які свято шанують свою історію і не соромляться звернутися до першоджерел. І «Альфа» тісно співробітничає в цьому плані з Радою Українського козацтва. Протокол сумісних дій передбачає участь у військово-патріотичних, спортивних, культурних заходах, популяризації видів спорту, що базуються на козацьких традиціях, вивченні історії козацтва у військових колективах спецслужби, аналіз історичного досвіду козацьких поєдинків і можливостей його використання в підготовці нинішніх військовослужбовців СБУ. Іноді ми шукаємо досвід за тридев’ять земель, а він, виявляється, поряд, варто лише озирнутися назад», - сказав Чалий.

На уточнення, чи не мають наміру в «Альфі» освоювати тепер ще і козацькі шаблі, в прес-центрі СБУ відповіли: «Зброя в спецпідрозділі найсучасніша, і «оселедці» хлопці виголювати собі не будуть, а ось дещо з досвіду розвідки, контррозвідки, школи виживання козаків епохи Богдана Хмельницького, запозичити не гріх».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus