УКРАЇНА

01:32

24.05

Влада

Робітники гідрометзаводу припинили голодовку

0

79 працівників державного підприємства «Придніпровський гідрометалургійний завод» (Дніпродзержинськ, Дніпропетровська область) припинили голодовку з вимогою виплати 1,5 млн. гривень боргу по зарплаті, повідомив 1-й заступник директора заводу В’ячеслав Сбоєв.

Як повідомляє «Главред», В.Сбоєв сказав, що працівники заводу ввечері у вівторок , 23 березня, закінчили голодовку, тому що їм почали виплачувати борг по зарплаті. За його словами, зарплату одержують усі працівники заводу.

Сбоєв повідомив, що наразі завод виплатить 1,5 млн. гривень по зарплаті і має намір домовитися з працівниками про реструктуризацію виплати ще 0,3 млн. гривень на півроку. У середу почнеться підготовка до запуску заводу.

Як повідомляють «Українські новини», 15 березня 2004 року 58 працівників заводу почали голодовку, вимагаючи погасити 1,8 млн. гривень заборгованості по зарплаті, а у вівторок до них приєдналися ще 53 працівники. 23 березня ввечері керівництво заводу почало виплачувати борг по зарплаті.

Завод проходить процедуру санації, і Міністерство палива та енергетики планувало за 1 місяць вивести підприємство з кризи і налагодити виробництво.

На Придніпровському гідрометалургійному заводі працюють понад 210 осіб. У 2003 році завод випустив товарної продукції на 2,5 млн. гривень, зокрема завод виробляв цинк металевий, селітру, каталізатори і карбамід.

У серпні 2003 року 19 працівників Придніпровського гідрометзаводу проводили голодовку з вимогою виплати 0,12 млн. гривень боргу по зарплаті.

Придніпровський гідрометалургійний завод спеціалізується на переробці золотоносних і марганцевих руд, випуску каталізатора для хімічної промисловості, натрієвої селітри для військово-промислового комплексу, миючих засобів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus