УКРАЇНА

01:02

26.05

Влада

ПАРЄ розгляне ситуацію за свободою слова в Україні

0

У квітні Моніторинговий комітет Парламентської Асамблеї Ради Європи розгляне ситуацію із свободою слова в Україні. Про це «Немецькій хвилі» повідомила депутат ПАРЄ, доповідач Моніторингового комітету по Україні Ганне Северінсен.

На думку Северінсен, останні події навколо ЗМІ в Україні, серед яких закриття радіо «Континент», говорять про наявність цензури. Северінсен звернулася з листом до президента ПАРЄ Петера Шідера з проханням написати послання до глави української держави Кучми, аби той посприяв покращенню ситуації із незалежними мас-медіа. За словами депутата, на початку квітня в Стамбулі відбудеться одне зі засідань парламентаріїв Ради Європи, на якому керівники й інші представники Парламентської Асамблеї обговорять проблему свободи слова в Україні.

Доповідач також заявила, що вона докладе всіх зусиль, аби Захід не послабив відносини з Україною, як це свого часу відбулося з Білоруссю: «Я зроблю все можливе, аби уникнути такої ситуації. Це буде трагедія, якщо справа зайде так далеко. Ми повинні цьому запобігти, тому ми кажемо, що має бути знайдено той чи інший шлях для відкриття радіо «Континент». Це особливо важливо в рік проведення президентських виборів», – заявила Ганне Северінсен.

Минулого тижня доповідач моніторингового комітету ПАРЄ по Україні Ханне Северінсен вже висловлювала стурбованість з приводу утисків українських ЗМІ напередодні президентських виборів.

  Посилання за темою:  

» Новини: НАТО теж висловлює стурбованість станом свободи слова в Україні

» Новини: Європа стурбована станом свободи слова в Україні

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus