УКРАЇНА

00:08

17.02

Влада

Мінекономіки спростовує обвинувачення Рахункової палати в неефективному використанні коштів

0

Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції спростувало обвинувачення Рахункової палати у використанні коштів при проведенні державних закупівель з порушеннями законодавства. Про це повідомляють «Українські Новини».

Міністерство заперечує створення будь-яких дискримінаційних умов при проведенні держзакупівель, а також заявляє про розробку правових і організаційних заходів для вдосконалення проведення закупівель. За даними Мінекономіки, найбільший обсяг державних коштів у 2003 при проведенні держзакупівель було витрачено за схемою конкурентних відкритих торгів.

19 березня 2004 року колегія Рахункової палати України оголосила, що кількість порушень при використанні бюджетних коштів у 2002-2003 роках збільшилася. На 22 перевірених об’єктах було виявлено порушення чинного законодавства щодо державних закупівель на загальну суму 361,37 млн. грн. Причому порушення Мінекономіки чинного законодавства при проведенні державних закупівель були оцінені на суму 220,277 млн. гривень.

Рахункова палата є підпорядкованим Верховній Раді інститутом фінансово-економічного контролю за використанням коштів держбюджету.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus