УКРАЇНА

03:19

16.08

Влада

ЄС підтримуватиме коштами громадські організації

0

Європейський Союз вирішив виділити 472 тисячі євро на шість пов’язаних з виборами Президента проектів, які реалізують громадські організації. Про це «Українським Новинам» повідомило представництво Європейської комісії в Україні. Ця сума буде надана в рамках програми технічної допомоги ЄС.

З березня по травень ЄС виділить гроші на проект «Прозорість виборів і вибори Президента України-2004 у Збройних силах України», який буде реалізовувати Черкаський обласний комітет солдатських матерів.

ЄС також надасть організації «Глобальна кампанія за свободу самовираження на підтримання статті 19» кошти на проект «Посилення свободи ЗМІ, прозорість і верховенство права під час виборів Президента України 2004 року» .

Також Євросоюз виділить творчому центру Counterpart гроші на «Проект освічення і мобілізації виборців: для забезпечення рівних можливостей кандидатів на виборах Президента».

Центр політичного освічення отримає гроші на «Проект освічення і мобілізація молоді на виборах Президента», а Організація прав людини дістане кошти на проект «Ініціатива передвиборного навчання виборців-новачків».

Донецький молодіжний дебатний центр одержить допомогу ЄС для свого проекту «Кожен голос має значення».

Як повідомляло агентство, у січні ЄС в рамках програми TACIS виділив Україні 3 мільйони євро для проектів підтримання громадянського суспільства і місцевих ініціатив.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus