УКРАЇНА

04:16

25.05

Влада

Лазаренко має намір повернутися в Україну

0

Сьогодні, 23 березня, у Києві відбулося урочисте засідання з нагоди 10-ї річниці реєстрації Міністерством юстиції політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Громада», повідомляє «Главред».

З привітальним словом до учасників зборів по телефону зі Сполучених Штатів Америки звернувся голова партії Павло Лазаренко. Лідер «Громади» вкотре заявив, що перехід очолюваної ним партії в 1997 році у жорстку опозицію до діючого режиму був правильним і політично виправданим кроком.

Даючи характеристику десятиліттю діяльності партії, Лазаренко назвав «Громаду» першою політичною силою нелівого напрямку, котра з жорстко опозиційних патріотичних позицій виступила проти діючого в Україні режиму, послідовно відстоювала ідею повноцінної політичної реформи, яка б унеможливила узурпацію влади в державі і змушувала усіх коритися верховенству права, стояла на позиціях пріоритету національних інтересів в економіці, політиці, сфері культури, громадського життя.

Лазаренко сказав, що не має жодного сумніву в тому, що вже найближчим часом усі висунуті проти нього обвинувачення судом будуть зняті і він зможе повернутися в Україну.

Зараз у структурі «Громади» 27 територіальних, 676 районних, понад 8 тисяч первинних осередків, а сама партія, за даними Міністерства юстиції, входить у десятку найчисленніших в Україні. Маючи таку потужну організаційну структуру, партія розраховує вже на чергових виборах депутатів Верховної Ради України подолати прохідний бар’єр і повернути собі статус парламентської.

  Посилання за темою:  

» Новини: Лазаренко вважає, що процес у його справі триватиме ще три місяці

» Новини: Справа Лазаренка: почалися допити свідків

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus