УКРАЇНА

01:22

22.05

Влада

Депутати хочуть посилити контроль за моральністю у ЗМІ

0

Депутати Володимир Зубанов і Равіль Сафіуллін пропонують Верховній Раді посилити контроль за моральністю в засобах масової інформації. Про це сказано в проекті закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України про захист моралі і твердження гуманістичних цінностей у суспільстві», повідомляє «Главред».

Депутати пропонують заборонити в рекламі заклики до агресії, паніки, що можуть зашкодити моральному здоров’ю нації. Вони також вважають за необхідне заборонити неетичну рекламу, що містить слова або зображення, які ображають мистецтво, герб або гімн, конкретну людину, расу або національність. Законопроект забороняє залучати неповнолітніх до реклами продукції еротичного характеру.

Передбачається також ліцензування реклами послуг або продукції еротичного характеру та її розміщення в спеціалізованих виданнях.

Парламентарі пропонують Верховній Раді дозволити поширення еротичної друкованої продукції тільки за позитивного висновку спеціальної комісії. Вони також ініціюють штрафи розміром 100-300 неоподатковуваних податком мінімумів за збут, поширення або рекламу предметів або творів порнографічного характеру серед неповнолітніх.

Нагадаємо, що раніше Державний комітет з телебачення і радіомовлення ініціював жорсткість контролю за моральністю у ЗМІ. Держкомтелерадіо створив при комітеті Суспільну експертну раду із захисту моралі для контролю за моральністю у ЗМІ.

Раніше Рада ввела заборону на виробництво і звертання порнографічної продукції, ухваливши закон «Про захист суспільної моралі від продукції, що пропагує порнографію».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus