УКРАЇНА

01:34

24.02

Влада

Призначено дату чергових україно-російських переговорів про розмежування Азова і Чорного моря

0

25-26 березня у Києві пройде черговий, 18 раунд україно-російських переговорів про розмежування Азовського і Чорного морів, а також Керченської протоки, повідомляє «ІНФА».

Українську делегацію на переговорах очолюватиме заступник міністра закордонних справ Олександр Моцик, російську - заступник міністра закордонних справ Віктор Калюжний.

В ході переговорів планується розпочати обговорення проектів договорів про україно-російський державний кордон в Азовському морі і Керченській протоці, а також Договору про розмежування територіальних морів, континентального шельфу і виняткових економічних зон у Чорному морі.

Крім того, сторони передбачають обговорити питання організації взаємовигідного співробітництва України і Російської Федерації у згаданих акваторіях.

Нагадаємо, що 20 березня 2004 року Президент України Леонід Кучма вніс у Верховну Раду для ратифікації україно-російську угоду про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки. Проект був внесений відповідно до статті 93 Конституції України та статті 7 Закону України «Про міжнародні договори України».

24 грудня 2003 року у Керчі президенти Росії й України підписали Угоду про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки, яка передбачає спільне використання двома країнами Керченської протоки і визначає Азовське море як внутрішні води двох країн.

Передбачається, що розмежування вод Керченської протоки і Азовського моря здійснюватиметься відповідно до окремої угоди між сторонами. Ця угода має бути ратифікована парламентами двох країн.

  Посилання за темою:  

» Новини: Кучма наполягає на спільному з Росією використанні Керченської протоки

» Новини: Проблеми в відносинах України та Росїї вирішуються семимильними кроками

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus