УКРАЇНА

06:04

21.05

Влада

Кучма підтримує закони про вибори

0

Президент України Леонід Кучма виступає за ухвалення Верховною Радою законів про вибори. Про це у вівторок заявив постійний представник Президента в парламенті Олександр Задорожній, передає агентство «ІНФА».

Задорожній наголосив, що глава держави чітко визначив свою позицію відносно розгляду законопроектів, прийняття яких є частиною політичної угоди. Леонід Кучма висловлюється за затвердження законів про вибори народних депутатів на пропорційній основі та про пропорційні вибори до органів місцевого самоврядування. «Ніяких інших позицій Президент не висловлював», - сказав Задорожній.

Такою позицією Президент підштовхнув народних депутатів «до більш активного розгляду цих законопроектів», сказав він, додавши, що глава держави «позбавив сумнівів деяких народних депутатів, котрі висловлювали їх стосовно позиції Президента».

Крім того, Олександр Задорожній заявив, що немає жодних підстав стверджувати, що можливі дострокові вибори президента. Задорожній наголосив, що він як представник Президента відмовляється коментувати це питання.

Що стосується голосування за законопроектом про внесення змін до Конституції, то воно, загалом, не порушує норм Основного закону, оскільки не існує правил внесення змін до Конституції, заявив Олександр Задорожній. Твердження про те, що більшість пропонує голосувати за законопроект в цілому, а опозиція - постатейно, не відповідає дійсності, зазначив він, додавши, що пропозиції про постатейне голосування надходять і від народних депутатів, які входять до складу більшості. Задорожній наголосив, що вже підготовлено документ, який передбачає два варіанти голосування.

  Посилання за темою:  

» Новини: Гавриш не виключає завтрашнього голосування по закону про вибори народних депутатів

» Новини: Верховна Рада розгляне закон про вибори народних депутатів 25 березня

» Новини: Парламент не розглядатиме завтра законопроект про вибори народних депутатів

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus