УКРАЇНА

14:42

27.05

Влада

На митниці йде боротьба з корупцією

0

У результаті боротьби зі службовими зловживаннями на Державній митній службі України 2003 року до дисциплінарної відповідальності було притягнуто понад 1,5 тисячу митників. Про це повідомляє «LIGA ONLINE».

Таким чином, 66 митників було звільнено за порушення законодавства і трудової дисципліни, 812 працівникам оголошено догану, 527 попереджено про неповну службову відповідність. З початку 2004 року за порушення трудової дисципліни звільнено 5 працівників, оголошено догани 132, попереджено про неповну службову відповідність 129 митників.

Одночасно, за сумлінне виконання службових обов’язків і завдань і за високий професіоналізм 2003 року і державними нагородами та знаками відзнаки Держмитслужби нагороджено 531 працівника митних органів, з початку 2004 року – 31. Протягом минулого і нинішнього років за хорошу службу було відзначено понад 2,5 тисячі митників.

У процесі структурних і організаційних змін у Держмитслужбі було перерозподілено штатну чисельність митних органів, зменшено кількість керівників середньої ланки, у тому числі віднесених до номенклатури голови Служби, спрощено систему вертикального керування підрозділами, внаслідок чого збільшилася ефективність від використання особового складу на ділянках митного контролю.

На сьогодні серед українських митників переважну більшість – 60% – складають працівники у віці від 30 до 45 років, 20% – це молоді фахівці, яким ще не виповнилося 30 років, 97% усіх працівників митних органів України – фахівці з вищою освітою.

Для попередження і припинення службових порушень з боку працівників митних органів у Державній митній службі України працюють підрозділи власної безпеки.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus