УКРАЇНА

15:17

22.05

Влада

ІСД готовий стати санатором ДМЗ ім. Петровського

0

Корпорація «Індустріальний союз Донбасу» заявила про готовність брати участь у санації ВАТ «Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського». Таку заява за підписом голови ради директорів ІСД Сергія Тарути корпорація направила комітетові кредиторів ДМЗ 22 березня, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Зокрема, ІСД заявляє, що, у випадку призначення його санатором, першочерговими завданнями стануть – збереження об’єктів соціальної сфери ДМЗ ім. Петровського, недопущення скорочення чисельності трудового колективу і згортання соціальних гарантій працівників, збереження видів економічної діяльності й обсягів виробництва на рівні не менше 2003 року. Особлива увага буде приділена реалізації екологічних програм, спрямованих на захист навколишнього середовища і впровадження енергозберігаючих технологій.

«Позиція корпорації ІСД полягає в необхідності реалізації на ВАТ «ДМЗ ім. Петровського» заходів технічного характеру, а також залучення на довгостроковій основі зовнішніх джерел фінансування програм технічного розвитку і розрахунків із кредиторами», - наголошено в заяві.

ІСД звертає увагу на той факт, що аналогічні зобов’язання корпорація уже взяла на себе під час приватизації на конкурсі 42,26% акцій ДМЗ. Своєчасна і повна оплата в державний бюджет придбаного корпорацією пакета є додатковою гарантією фінансової стабільності ІСД і її здатності реалізувати ефективний план санації цього підприємства, наголошено в заяві.

«За даних обставин ми вважаємо, що, незважаючи на певне суб’єктивне ставлення окремих кредиторів до ІСД, ми маємо всі підстави на всебічний і ґрунтовний аналіз нашої пропозиції щодо санації ВАТ «ДМЗ ім. Петровського», - констатується в документі.

ІСД запропонував розглянути цю ініціативу на засіданні комітету кредиторів і запросити представників корпорації для участі в ньому. Зі свого боку корпорація готова надати кредиторам деталізований план санації ДМЗ ім. Петровського у разі прийняття комітетом кредиторів відповідного рішення.

Як повідомлялося, на ДМЗ ім. Петровського проводиться процедура банкрутства.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus