УКРАЇНА

16:34

22.05

Влада

Рада Європи допоможе реформувати систему юстиції України

0

Європейська Комісія та Рада Європи готові допомогти Україні у реформуванні системи юстиції через застосування європейських стандартів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.

Зокрема, відповідні заходи були запропоновані в рамках П’ятої спільної програми Єврокомісії та РЄ для розвитку в Україні верховенства права. Як повідомив заступник міністра юстиції України Василь Мармазов, передбачено допомогу щодо експертизи національного законодавства у сфері права. За словами В.Мармазова, у квітні поточного року Рада Європи готова представити експертні висновки до Законів України “Про судоустрій України” та “Про статус суддів”. У липні 2004 року заплановано проведення зустрічі експертів Ради Європи та України за результатами письмової експертизи проекту Кримінально-процесуального кодексу України. Ведуться переговори з Радою Європи щодо передачі на експертизу Закону України «Про адвокатуру».

П’ята спільна програма також передбачає заходи для реорганізації в Україні системи прокуратури та організації роботи української міліції за європейськими стандартами.

За словами Василя Мармазова, затвердження проекту П’ятої спільної програми Єврокомісії та РЄ для зміцнення демократичної стабільності в Україні планується найближчим часом у Страcбурзі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus