УКРАЇНА

08:15

23.05

Влада

ФСБ впевнене в причетності Жванії і Безсмертного до «викрадення» Рибкіна

0

Депутат Державної Думи РФ Олександр Хінштейн на сторінках «Московського комсомольця» повідомив, що одержав від ФСБ Росії відповідь на свій депутатський запит у справі про викрадення Івана Рибкіна, передає «Партактив».

Відповідь підписана заступником директора ФСБ В’ячеславом Ушаковим. «Московський комсомолець» наводить його фрагменти:

«2 лютого ц.р. гр-н України Безсмертний С.І. на прохання двоюрідного брата народного депутата Верховної Ради України Безсмертного Р.П. виїхав до Москви разом зі своїми знайомими Швидким Л.П. і Потапенком Н.В. для того, щоб посприяти в конфіденційному виїзді на Україну Рибкіна І.П.

Відповідно до свідчень Безсмертного С.І., це було необхідно, оскільки Рибкін міг піддатися переслідуванню, як представник опозиції. (Нагадаю, що напередодні свого зникнення Рибкін преспокійно злітав до Лондона, де цілком міг би і залишитися, якби дійсно побоювався за своє майбутнє. - О.Х.)

Увечері 5 лютого Рибкін І.П. і Безсмертний С.І. виїхали з Москви на автомобілі Мерседес, що належить знайомому Безсмертного С.І. Асатуряну М.А. Швидкий Л.П. і Потапенко Н.В. виїхали потягом №23 Москва-Одеса, де ними було придбано чотири місця у вагоні СВ 7.

На станції Калуга-2 Безсмертний С.І. і Рибкін І.П. також сіли в потяг. Після прибуття в м. Київ 6 лютого їх зустрів гр-н України Керезь І.М., що є близьким знайомим народного депутата Верховної Ради України Жванії Д.В. (Для довідки: депутат Жванія, як і депутат Керезь, активний член української опозиції. О.Х.)

Далі Рибкін І.П. був відвезений в орендовану Керезем І.П. квартиру на вул. Лютеранській, куди на його прохання було доставлене все необхідне для проживання, серед іншого персональний комп’ютер з виходом у Інтернет.

6 і 7 лютого Рибкін перебував у квартирі, нікуди не виходив і активно відслідковував в Інтернеті повідомлення про своє зникнення. У ніч з 7 на 8 лютого він провів зустріч із Жванією Д.В. і на інший день був конфіденційно перевезений на іншу квартиру.

Встановлено також, що 8 лютого (після зустрічі з Рибкіним) Жванія Д.У, після телефонних переговорів з Березовським Б.А. вилетів чартерним рейсом до Тбілісі, де знаходився два дні. 10 лютого Керезь І.М. на прохання Рибкіна І.П. придбав авіаквитки до Москви».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus