УКРАЇНА

10:11

10.12

Влада

Головою правління УБРР призначили Рябоконя

0

Головою правління Українського банку реконструкції і розвитку (УБРР) призначений Олександр Рябоконь, котрий раніше працював заступником голови правління Українського кредитного банку, а до цього очолював ТАС-Комерцбанк. Про це агентству «Інтерфакс-Україна» повідомив голова правління Української державної інноваційної компанії, що є засновником УБРР, Володимир Рижов.

За словами голови правління компанії, статутний капітал УБРР на момент реєстрації становив 32 млн. грн., зараз у Нацбанку України займаються підготовкою документів для видачі УБРР ліцензії на право банківської діяльності.

Щодо найближчих планів розвитку УБРР В.Рижов сказав: «Зараз у мене головний біль: 60% штатного розкладу заповнено, а 40% - ні». Він наголосив, що набір персоналу буде основним завданням для нового банку найближчим часом.

В.Рижов сподівається на якнайшвидшу видачу ліцензії новому банкові, однак не береться прогнозувати терміни її видачі, з огляду на тривалу процедуру реєстрації УБРР.

Нагадаємо, що Національний банк України зареєстрував ЗАТ «Український банк реконструкції і розвитку». Це закріплено постановою від 19 березня, повідомляє прес-служба НБУ.

УБРР створює Українська державна інноваційна компанія на підставі постанови Кабінету міністрів України від 5 травня 2003 року. Це буде акціонерний банк першого рівня, що зможе прямо кредитувати економіку. На першому етапі компанія буде 100%-м власником УБРР, однак потім буде шукати інвесторів у статутний капітал банку. Згодом компанія має наміри створювати регіональну мережу.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus