УКРАЇНА

05:11

26.05

Влада

Студенти прагнуть обирати вільно

0

Студенти вимагають, щоб керівництво вищих навчальних закладів не застосовувало адміністративний ресурс під час кампанії з виборів президента цього року. Як повідомляє «Українська правда» , ця вимога зазначена в декларації порозуміння, яку вчора підписали представники Всеукраїнського моніторингового комітету «Студент обирає вільно!», Міністерства освіти і науки України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут».

Декларацію підписали в приміщенні Національної спілки журналістів України. Це лише перший етап молодіжної громадської ініціативи «Студент обирає вільно!», яка спрямована на захист студентів від впливу адмінресурсу.

Надалі, як стверджують організатори, подібні декларації запропонують підписати всім ректорам українських вузів. Для цього буде створено всеукраїнську мережу студентських моніторингових комітетів, які пильнуватимуть, як ректори дотримуються виборчого законодавства. У разі порушення виборчих прав українських студентів, Всеукраїнський комітет залишає за собою право вдаватися до масових акцій громадського опору.

Про факти переслідування та утиску студентів організатори обіцяють систематично повідомляти, як українську, так і світову громадськість.

Акція «Студент обирає вільно!» проводиться за ініціативою Молодого Руху.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus