УКРАЇНА

05:16

22.05

Влада

Депутати не захотіли заборонити Податковій вилучати заставне майно без постанови суду

0

Верховна Рада не захотіла заборонити органам Державної податкової адміністрації вилучати майно, яке перебуває в податковій заставі, без відповідного рішення суду, повідомляють «Подробности».

За прийняття в першому читанні проекту закону «Про внесення змін до деяких законів України» (номер 3085) проголосували 182 депутата за необхідних 226. Депутати також відмовилися відправити законопроект на повторне перше читання, за цю пропозицію проголосували 204 депутата за необхідних 226.

Передбачали, що законопроект дасть змогу запровадити судове розв’язання питань, що виникають у процесі вилучення податковими органами податкового зобов’язання, яке постає внаслідок несплати платником податків податкового боргу.

Нагадаємо, що раніше депутати Ради Петро Порошенко і Леонід Чорновецький запропонували Раді заборонити Податковій вилучати майно, яке перебуває в податковій заставі, без відповідного рішення суду.

2003 року Л. Чорновецький запропонував Раді дозволити судовим виконавцям продавати заставне майно, яке було стягнено судом, на відкритих торгах за початковою ціною 100% його оцінної вартості, замість чинної норми 80%.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus