УКРАЇНА

10:45

28.05

Влада

Генерал Кравченко може отримати премію «Викривач року»

0

Впливовий британський журнал «Індекс вон Сенсоршип», що спеціалізується на захисті прав людини, вручить нагороди лауреатам премії «За свободу висловлень». Серед номінантів категорії «Викривач року» - колишній розвідник української служби безпеки, генерал Валерій Кравченко, повідомляє «Infa».

Як пояснюють представники журналу «Індекс вон Сенсоршип», що перекладається як «індекс цензури», премією в категорії Викривач року нагороджують людей, які, часто всупереч власним інтересам, йдуть на те, щоб розповісти світові таємниці, які вважають важливими для громадськості.

Нагорода Викривачеві Роки буде вручена на урочистій церемонії в Лондоні, і якщо переможцем стане Валерій Кравченко, ще невідомо, чи одержить він цю нагороду особисто. На даний момент члени комісії з присудження премії не знають про його теперішнє місцезнаходження.

Як раніше повідомлялося, людина, що представилася генералом зовнішньої розвідки України Валерієм Кравченком, заявила 18 лютого 2003 року в ефірі радіо «Німецька хвиля», що має інформацію про злочинну діяльність Президента України. 26 лютого Голова парламентського Комітету з питань свободи слова й інформації Микола Томенко зустрівся в Німеччині з Валерієм Кравченком, і той передав йому документи, що нібито підтверджують незаконні дії керівництва держави і спецслужб. Документи були передані до Генпрокуратури, Верховної Ради, частину з них Томенко оприлюднив.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus