УКРАЇНА

01:30

24.05

Влада

Гавриш не виключає завтрашнього голосування по закону про вибори народних депутатів

0

Координатор парламентської більшості Степан Гавриш не виключає, що парламентська більшість після засідання консультативної ради за участю прем’єр-міністра України Віктора Януковича може зініціювати завтра голосування щодо законопроекту про вибори народних депутатів. Про це повідомляє «Українська правда».

Гавриш зазначив, що не розуміє логіки щодо відтягування ухвалення закону про вибори народних депутатів. На його думку, це є «свідомим затягуванням процесу», а в кінцевому результаті – затягуванням внесення змін до Конституції. Він запитав: «Нам треба чогось дочекатися? Чого? Революції на вулиці чи чого?»

Як вважає Гавриш, потрібно «не прикриватися Регламентом чи особливими мантіями», а сказати, що «зараз політичної волі» у достатньої кількості народних депутатів немає, тому треба провести політичні консультації.

Сьогодні голова Верховної Ради України Володимир Литвин на погоджувальній раді керівників груп і фракцій заявив, що народні депутати ще не ознайомилися із законопроектом про вибори народних депутатів, а тому немає жодної потреби розглядати його завтра, і запропонував зробити це 25 березня.

Координатор більшості зауважив, що сьогодні Конституційна комісія ще не визначила процедуру розгляду змін до Конституції. Він висловив сподівання, що парламентська більшість, а також фракції СПУ й КПУ підтримують рішення про голосування змін у Конституції не постатейно, а в цілому. За його словами, в іншому випадку може бути «розбалансований текст, і конституційна реформа буде розвалена».

Як повідомлялося раніше, спеціальна комісія Верховної Ради щодо внесення змін до Конституції запропонувала розглянути цей законопроект у четвер, 25 березня.

  Посилання за темою:  

» Новости: Гавриш против Форума демсил и выдвижения единого кандидата до проведения политреформы

» Новости: Верховная Рада рассмотрит закон о выборах народных депутатов 25 марта

» Новости: Парламент не будет завтра рассматривать законопроект о выборах народных депутатов

» Новости: Гавриш не уверен, что политреформу удастся принять на этой неделе

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus