УКРАЇНА

13:15

22.05

Влада

Кузьмук: Україна свою роль в Іраку виконала

0

Кузьмук вважає, що Україна свою роль в Іраку виконала і треба звернутися до ООН, щоб вона взяла ситуацію в цій країні під свій контроль. Так на сьогоднішній прес-конференції прокоментував ситуацію, щодо перебування українського миротворчого контингенту в Іраку народний депутат, екс-міністр оборони Олександр Кузьмук, повідомляє кореспондент «proUA».

При цьому, Кузьмук зазначив, що „ми в Іраку не одні, а в складі багатонаціональних сил і, в будь-якому випадку, за один місяць ми не зможемо вивести війська. Якщо ми так зробимо, то це буде втеча. А втеча – це втрата як для України, так і для союзників”,

Народний депутат пояснив, що розпочинаючи війну в Іраку США мали на меті знайти зброю масового знищення, повалити режим Хусейна і забезпечити свої інтереси в цьому регіоні. При цьому Кузьмук відзначив, що в результаті війни зброю не знайшли а режим Хусейа повалили. Але при цьому було зроблено прорахунок – шиїти не стали союзником багатонаціональних сил, а почали вести бойові дії проти них. Це ускладнило ситуацію в країні і, на думку Кузьмука, перед Україною постав вибір продовжувати чи ні операцію.

Підсумовуючи все вищевикладене, Кузьмук зазначив: „нам треба не припиняти, а завершувати свою участь у операції в Іраку”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus