УКРАЇНА

02:16

27.05

Влада

Чечетов: доходи від приватизації в 2004 році становитимуть 8,1-8,2 млрд. грн

0

Фонд державного майна (ФДМ) прогнозує надходження до державного бюджету України від приватизації в 2004 році розміром 8,1-8,2 млрд. грн. Про це заявив голова ФДМ Михайло Чечетов, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За його словами, припинення продажу «Укртелекому» і Одеського припортового заводу не дозволяють говорити про раніше заявлений прогноз надходжень 12-13 млрд. грн.

М. Чечетов повідомив, що до кінця року очікуються гроші від продажу Херсонського суднобудівного заводу, Балаклавського рудоуправління, і 25% акцій Запорізького алюмінієвого комбінату.

Водночас М. Чечетов припускає, що у разі перемоги В. Януковича на президентських виборах конкурси з продажу 42,86% «Укртелекому» і Одеського припортового заводу будуть оголошені на початку листопада, і гроші від них надійдуть ще до кінця року.

Нагадаємо, що надходження до держбюджету України від приватизації держмайна в січні-липні 2004 року становили 7328,7 млн. грн., що на 40,5% перевищує річний плановий показник. Тільки в липні приватизація принесла держбюджету 2,02 млрд. грн.

Відповідно до внесених Верховною Радою в середині червня поправок до держбюджету-2004 план надходжень від приватизації було збільшено з 2,1 млрд. грн. до 5,2 млрд. грн.

У першій половині червня ФДМ продав 93,02% акцій «Криворіжсталі» за 4,26 млрд. грн., в останні дні червня - 92,11% - «Павлоградвугілля» за 1,4 млрд. грн., а в липні-серпні реалізував пакети акцій п’яти підприємств, що входили до ДАК «Укррудпром», за 1,24 млрд. грн.

Опозиція обвинувачує уряд України в дешевому розпродажі держмайна напередодні призначених на 31 жовтня виборів президента, прогнозуючи, що кошти від нього підуть на разові соціальні виплати для підвищення рейтингу кандидата від влади, що згодом призведе до зростання інфляції.

МВФ також не рекомендує уряду направляти всі кошти від приватизації на соціальні виплати, вважаючи, що це призведе до інфляції і зростання дефіциту держбюджету в майбутньому.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus