УКРАЇНА

06:06

25.05

Влада

Грач знайшов захист від Куніцина

0

Народний депутат, глава Кримського республіканського комітету КПУ Леонід Грач вирішив залучити як свого громадського захисника на судовому процесі за позовом голови Ради міністрів АРК Сергія Куніцина скандально відомого в Криму російського журналіста Марка Агатова. Про це повідомляє «Обком».

За інформацією прес-служби народного депутата, Грач уже заручився згодою Агатова, який зараз є власним кореспондентом в Україні російського Фонду захисту гласності. При цьому журналіст, відомий своїми публікаціями, що викривають корупційні дії кримських посадових осіб, а також як автор книги «Прем’єр Куніцин та його команда», що набула свого часу розголосу, виступить у суді не тільки як громадський захисник, але і як громадський обвинувач стосовно Куніцина.

У прес-службі особливо наголосили, що Агатов ( який є також автором веб-сайту «Компромат-Крим»), виграв кілька судів у кримського прем’єра, що пред’явив йому судові позови на загальну суму 118 тисяч гривень після виходу у світ книги «Прем’єр Куніцин та його команда».

Сам же Грач, за його словами, здивований «необґрунтованістю» прем’єрського позову, оскільки вважає, що в його заяві «не вказано на пряму причетність тієї чи іншої конкретної особи до вбивства Тихончука». При цьому Грач висловив здивування, що «прем’єр-міністр Криму Куніцин займається хронічними судовими позовами замість вирішення соціально-економічних, міжетнічних проблем».

Як уже повідомлялося, глава кримського уряду подав судовий позов до Грача в зв’язку з розповсюдженою нардепом інформацією про те, що Куніцин нібито причетний до вбивства колишнього керівника кримського управління Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку Володимира Тихончука. У своїй позовній заяві про захист честі, гідності та ділової репутації, що її було подано до Київського районного суду м. Сімферополя, Куніцин наполягає на публічному вибаченні Грача за поширення наклепницької інформації і виплаті морального відшкодування розміром 50 тисяч гривень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus