УКРАЇНА

16:21

18.06

Влада

ФДМ не розриватиме договір з покупцем ЧСЗ

0

Миколаївська малотоннажна верф, що перемогла в приватизаційному конкурсі з продажу 90,25% акцій державної акціонерної холдингової компанії (ДАХК) «Чорноморський суднобудівний завод» (ЧСЗ), виграла в суді апеляцію на рішення Фонду держмайна (ФДМ) розірвати договір купівлі-продажу, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Як повідомив голова Фонду держмайна Михайло Чечетов у середу, ФДМ відмовився від намірів повернути цей пакет у держвласність і не буде подавати касаціъ. «Відновлений status quo, касацію подавати не будемо», - сказав М. Чечетов.

За його словами, із проханням залишити інвестора на заводі до Фонду звернулися трудовий колектив, профспілки, Мінпромполітики і місцеві органи влади.

М. Чечетов додав, що на підготовку і проведення нового конкурсу треба було б більше трьох місяців, за які стан підприємства різко погіршився б, а пов’язнені з ним контракти були б розірвані. «Комусь на руку, щоб підприємство не працювало. Може, комусь вигідно відправити його на банкрутство», - сказав глава ФДМ, наголосивши, що Фонд не буде допомагати в цьому.

На його думку, інвесторові удасться поліпшити роботу заводу.

Нагадаємо, що раніше Чечетов заявляв про розірвання зазначеного договору купівлі-продажу з ВАТ «Миколаївська малотоннажна верф». 18 серпня голова ФДМ інформував, що причиною розірвання договору стало невиконання покупцем інвестиційних зобов’язань. У той же час він зазначав, що інвесторові не дали нормально працювати на підприємстві, блокуючи через суди багато хто його дії.

Як пояснила глава спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації Валентина Семенюк, нові власники ЧСЗ не сплатили боргу із зарплатні, перед бюджетом і юридичними особами, не приступили до виконання зобов’язань по модернізації і реконструкції заводу.

ДАХК «ЧСЗ» здійснює будівництво і ремонт суден. Основними ринками збуту є Україна, РФ, Греція, Естонія. Територія заводу (215,1 га) зареєстрований як суб’єкт спеціальної економічної зони «Миколаїв».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus