УКРАЇНА

22:28

22.05

Влада

ФСБ: ознак терактів в авіакатастрофах наразі нема

0

За останніми даними, ознак теракту на місцях падіння літаків Ту-134 і Ту-154 під Тулою й у Ростовській області не виявлено.

«Відповідно до попереднього висновку оперативно-слідчих груп, що працюють на місцях падіння літаків, слідів теракту чи вибухів не виявлено», - заявив начальник ЦГЗ ФСБ РФ Сергій Ігнатченко. «Дослідження уламків літаків не виявило ознак того, що на їхньому борті мали місце теракти чи вибухи», - наголосив він.

За його словами, «розглядається кілька версій події, однак основна - незаконне втручання в діяльність цивільної авіації або порушення правил експлуатації повітряного судна, що призвело через необережність смерть пасажирів (стаття 263 КК РФ). В даний час, особливо зазначив представник ФСБ РФ, «знайдено і доставлено в Москву всі самописи «чорні шухляди» і їх уже розшифровують фахівці-експерти». Він нагадав, що «для розслідування катастроф з російськими літаками створено комісію і працює оперативно-слідча бригада в складі ФСБ, МВС і прокуратури».

В даний час в аеропорті «Домодєдово» здійснюється «опитування працівників аеропорту, авіатехнічного персоналу, що обслуговує виліт обох суден, посадових осіб і співробітників обох авіакомпаній». За словами Ігнатченка, «перевіряють якість пально-мастильних матеріалів, а також дотримання технології заправлення повітряних авіасуден”. «Крім того, проводиться опитування співробітників служби безпеки і служби перевезення, що здійснювали доставку пасажирів і вантажів на дані рейси», - зазначив він.

«Незважаючи на вже вжиті тверді заходи безпеки в російських аеропортах, у даний час вживають додаткових дій щодо посилення режиму безпеки», - зазначили у ФСБ.

За уточненими даними, на борті літаків Ту-134 і Ту-154, потерпілих катастрофи під Тулою і Ростовим, знаходилося 89 осіб. Про це повідомили в прес-службі аеропорту «Домодєдово». Такі дані були отримані внаслідок узгодження списків пасажирів цих рейсів, наданих авіакомпаніями, і аеропортовою документацією. У прес-службі зазначили, що в літаку Ту-134, що слідував з Москви до Волгограда, знаходилося 43 осіб, з них 35 пасажирів і 8 членів екіпажа. У літаку Ту-154, що летів з Москви до Сочі, - 46 людей, з них 38 пасажирів і 8 членів екіпажа. Усі люди, що перебували на борту, загинули.

За матеріалами ІТАР-ТАРС, «ПРАЙМ-ТАСС»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus