УКРАЇНА

16:43

26.05

Влада

В Україні замало юристів

0

Понад 75% посад юрисконсультів на підприємствах, установах та організаціях в Україні є вакантними. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Мін’юсту.

Міністр юстиції України Олександр Лавринович повідомив, що відповідно до даних електронної бази юридичних служб та вакантних посад, упорядкуванням якої опікується Мін′юст, лише 115551 вітчизняних підприємств з 470969 (24,5%) охоплено правовим обслуговуванням. В тому числі, в державному секторі – 18004 з 470969 (4,4%). В органах виконавчої влади правовим забезпеченням охоплено 8169 установ з 16945 (48,2%).

Міністр зазначив, що найбільша кількість порушень чинного законодавства та прав людини перевірками виявляється саме на тих підприємствах, де юридичні служби відсутні. З початку року було виявлено 548 порушень чинного законодавства та 81 порушення прав людини. Зокрема, лише при перевірці стану правового забезпечення установ та організацій Криму у сфері культури, було виявлено 146 випадків порушень законодавства та 37 – прав людини.

Найчастіше під час перевірок зустрічались такі порушення, як недотримання норм трудового законодавства, видання розпоряджень з перевищенням компетенції, недодержання строків надання відповідей на претензії, незабезпеченість нормативно-правовою базою, відсутність посадових інструкцій працівників юридичної служби, відсутність планування роботи.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus