УКРАЇНА

15:38

20.07

Влада

Силовики пообіцяли не допустити повстання опозиції

0

Влада не піддасться «на провокації і шантаж опозиції», і буде вживати превентивних заходів. Про це йдеться в спільній заяві Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України і Міністерства внутрішніх справ, розповсюдженій напередодні Дня Незалежності, повідомляє «Українська правда».

«Останнім часом у нас з’явилося чимало матеріалів про те, що в деяких штабах опозиції вже зараз готуються різні небезпечні провокаційні заходи з метою дестабілізації ситуації в країні, починаючи з Дня незалежності України», - зазначається в заяві.

Силові структури заявляють про те, що з боку деяких представників опозиції з’явилися заяви про те, що у випадку їхньої поразки на майбутніх виборах, вони будуть закликати населення України до висловлення протесту в найбыльш крайніх формах – аж до повстання. «Уже сьогодні для проведення цих акцій створюються спеціальні групи», - зазначається в заяві. При цьому представники правоохоронних структур не повідомляють, кого саме мають на увазі.

У зв’язку з цим правоохоронні органи заявляють, що «усі ці дії, заклики і погрози - небезпечні для суспільства, нашого внутрішнього миру і підкарні відповідно до законів України». «Прагнення додати президентській кампанії не просто скандальний, а екстремістський характер, свідчить про політичне банкрутство цих осіб і очолюваних ними політичних сил», - сказано в заяві силовиків.

На думку Генпрокуратури, СБУ і МВС, «заклики і плани цих екстремістських сил - це мова доведеного до абсурду популізму і підбурювання». «Це шантаж влади. З історії і сучасності ми добре знаємо, до яких важких наслідків це може привести», - сказано в заяві.

«Вважаємо своїм обов’язком заявити, що конституційна влада України ні в якому разі не піддасться на провокації і шантаж. Ми повні рішучості запобігти авантюрам, що затіваються в штабах опозиції», - зазначають силовики. І наголошують, що «превентивні міри будуть початі негайно, гласно, адекватно ситуації й у повній відповідності з законами». «Український народ може бути впевнений: спокій, внутрішній мир і стабільність будуть забезпечені», - зазначається в заяві.

У відповідь на цю заяву силових структур Віктор Ющенко і Юлія Тимошенко поширили заяву, у якій закликають президента Кучму послати у відставку силовиків за втручання в політичну боротьбу.

«Я представляю силу, що лідирує в перегонах. І мені нелогічно готувати силові сценарії», - заявив Ющенко в понеділок на прес-конференції в Дніпропетровську. «Силовий варіант влаштовує одну сторону – владу, яка програє на виборах», - додав він.

«У рядах влади розпочалася паніка», - сказала Тимошенко, що також брала участь у прес-конференції. «Влада має інформацію, як готується наша коаліція до виборів, і вони хочуть включити превентивні міри».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus