УКРАЇНА

02:12

28.05

Влада

Бомжі теж зможуть голосувати на виборах?

0

Одеський благодійний фонд «Дорога додому» має намір організувати участь громадян без певного місця проживання в голосуванні на виборах Президента, повідомляють «Українські Новини».

За словами представника фонду, фонд розпочав всеукраїнську кампанію, у рамках якої на базі неурядових організацій, які співробітничають з «Дорогою додому», у різних регіонах України будуть організовані пункти обліку бомжів, визначені виборчі дільниці, за якими їх закріплять.

«Ми готуємо листи в органи, які відповідають за формування списків виборців та за дотримання конституційних прав громадян України. Складемо списки бездомних громадян, які зареєструються в пунктах, щоб направити документи в органи виконавчої влади з проханням внести бомжів у списки виборців», - сказав представник фонду.

Як він пояснив, щоб залучити громадян без певного місця проживання до виборів, фонд організує інформаційну кампанію майже в усіх містах України.

Благодійний фонд «Дорога додому» був заснований в Одесі в 1997 році, він займається реабілітацією і соціальною адаптації громадян без певного місця проживання. На базі фонду створено Міський центр реєстрації, де бомжам видають довідки, що засвідчують особу. У центрі зареєстровано близько 7 тис. осіб.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus